Зеленський відповів на петицію про легалізацію зброї


Президент України Володимир Зеленський не підтримав ідею запровадити вільний обіг зброї, – передає Українська правда. Об этом сообщает sportoday.in.ua со ссылкой на СМИ.

22 травня на сайті президента була зареєстрована петиція з вимогою врегулювати обіг зброї, яка набрала необхідні для розгляду главою держави 25 тисяч підписів. Автори петиції вимагали запровадити вільний обіг зброї для самозахисту.

6 вересня було опубліковано відповідь президента. Зеленський вважає передчасною таку ініціативу через бойові дії на Сході, військово-політичну ситуацію та рівень безпеки в державі. Зеленський подякував авторам петиції та тим, хто її підписав та пообіцяв направити на розгляд Комісії з питань правової реформи.

“Зважаючи на визначену Конституцією України найвищу соціальну цінність – людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку, усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність та ураховуючи необхідність удосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обігу в державі зброї вбачається передчасною, а тому не може бути підтримана”, – повідомив Володимир Зеленський.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/zelenskyj-vidpoviv-na-petytsiiu-pro-lehalizatsiiu-zbroi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя