"Золотий" танк їде до Кривого Рогу, гончарівці - другі

За підсумками всеармійського конкурсу на кращий танковий взвод ЗСУ перемогу завоювали танкісти 17-ї бригади з Кривого Рогу.Привітав фіналістів начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

– Змагання, підсумки яких ми підбиваємо, показали, що танкові підрозділи – це міць нашого війська. За останні 5 років танкові частини постійно нарощують свій потенціал, вміння та знання для виконання завдань в бойовій обстановці, – зазначив під час нагородження Руслан Хомчак.Перехідним кубком — макетом танка Т-34-85 — за звання кращого танкового взводу Збройних Сил України нагороджено танкістів 17-ї окремої танкової Криворізької бригади. Срібло здобув взвод 1-ї окремої танкової Сіверської бригади з Чернігівщини, а третє місце вибороли військові 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Призерів також відзначили грошовими призами – кожен танкіст «золотого», «срібного» та «бронзового» взводів отримав по 10, 5 і 3 тисячі гривень відповідно.Змагання проходили на полігоні у Гончарівському. В конкурсі брали участь воїни танкової Сіверської бригади, гірсько-штурмової Закарпатської бригади, механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, танкової Криворізької бригади, окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського та 23-го окремого танкового батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Загалом 6 команд по 12 військовослужбовців у кожній. Конкурс проводився у складі чотирьох екіпажів штатного танкового взводу.

На змаганнях були представлені три типи танків: Т-64, Т-72 та Т-80. Структура і зміст вітчизняного конкурсу максимально наближені до міжнародних змагань НАТО «Сильна Європа – 2018» (Strong Europe Tank Challenge – 2018). Цьогорічні українські переможці здобули право виступати на міжнародному рівні.

Програма змагань включала водіння танків «наосліп», виклик вогню артилерії, танкову карусель, розвідку цілей, медичну евакуацію. Загалом 11 завдань у п’яти номінаціях – спортивна, професійна, водіння бойової машини, комплексне тактичне завдання та технічна. Останню – ввели цьогоріч: експрес-тестом оцінювали підготовку танка до бойового застосування та готовність його вузлів і агрегатів до функціонування.

На завершення змагань відбулися демонстраційні тактичні навчання зведеної танкової роти в різних видах бою.

Матеріали по темі:

Як у Гончарівському «знущаються» з танкістів

Поблизу Гончарівського ганяють всліпу "таксисти". Відео

Олександр Штупун, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform» Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/120251” Об этом сообщает politinformer.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя